Autlet.pl 

Nasza filozofia

Od rozpoczęcia działalności w połowie października 2016 roku sprzedaliśmy już ponad 2000 aut. Prawdziwe opinie naszych klientów można poznać w Google i na Facebooku'u: Facebook - Autlet - Opinie Chcemy aby zakup auta był dla naszych klientów przyjemnością a nie stresem. Oferujemy auta z pewnych źródeł, z udokumentowaną przeszłością i przebiegami. Ceny naszych aut odzwierciedlają ich faktyczny stan, przebieg i wiek. Do każdego sprzedawanego auta dysponujemy szczegółową historią serwisową i/lub zaświadczeniem z ostatniego badania technicznego TUV / Dekra oraz fakturą zakupu od naszych dostawców z potwierdzonym przebiegiem auta. Auta importowane sprzedajemy przygotowane do pierwszej rejestracji w Polsce - z opłaconą akcyzą, badaniami technicznymi, tłumaczeniem przysięgłym dokumentów oraz fakturą VAT marża na pełną wartość auta wystawioną przez nas jako właścicieli auta.

Setki dobrze używanych aut + 1 dla Ciebie

Na pewno znajdziesz u nas swoje wymarzone auto, naszym Klientom dajemy bogaty wybór – setki dobrze używanych aut pod jednym dachem wielkiej hali! Można je wygodnie oglądać i odbyć jazdę próbną niezależnie od pogody, pory dnia i roku, przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy czynni pon.-pt. 11.00-19.00, sob. 9.00-18.00, niedz. zamknięte, dopasowując się do potrzeb naszych Klientów

Już obecnie mamy ponad 200 aut pod jednym dachem hali! Można nas odwiedzić całą rodziną – dla dzieci zorganizowaliśmy kącik zabaw w którym spędzą miło czas podczas gdy rodzice zapoznają się z naszą ofertą. Dojazd do nas jest łatwy zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. Nie masz pomysłu na mokre popołudnie? Odwiedź Autlet i zobacz jak łatwo możesz wyjechać od nas swoim nowym autem. Nie musisz od razu kupować, przyjedź, obejrzyj, przekonaj się do jakości naszych aut. Masz okazję obejrzeć kilkaset aut w jednym miejscu.

Nie jesteśmy komisem                                                 

Jesteśmy właścicielami sprzedawanych przez nas aut. Kupując w Autlet, kupujesz auto od polskiej sp. z o.o. o kapitale zakładowym ponad pół miliona zł, z fakturą i umową sprzedaży na pełną wartość auta, gwarancją prawną i rękojmią.

Też kochamy samochody                                                 

Jesteśmy pasjonatami motoryzacji i nawiązujemy naszą działalnością do tradycji Fabryki Samochodów Osobowych na Żeraniu, kolebki polskiego przemysłu motoryzacyjnego. Nasza hala ma powierzchnię ponad 3 hektarów! Rodziły się w niej Warszawy, Polskie Fiaty 125p, Polonezy, Daewoo Lanosy i Chevrolety Aveo. Sponsorujemy wydarzenia związane z klasyczną motoryzacją jak np. Zakończenie Sezonu Youngtimer Warsaw.

Gwarancja prawna i techniczna

Wszystkie nasze auta pochodzą z pewnych źródeł, sprawdzone przez naszych mechaników, z gwarancją stanu prawnego i w większości z gwarancją techniczną. Gdy z jakichś względów po zakupie rozmyślisz się, kupione u nas auto będziesz mógł wymienić na inne w ciągu 7 dni od zakupu.

Serwis

Dysponujemy w pełni wyposażonym serwisem w którym obsługujemy sprzedawane przez nas auta. Wraz ze swoim autem dostaniesz książkę przeglądów w której możesz rejestrować wszystkie dokonywane przeglądy i naprawy. Będzie ona dużym atutem przy późniejszej odsprzedaży auta.

Nie mamy nic do ukrycia

Popieramy akcję bezkrecenia.pl zorganizowaną przez Związek Dealerów Samochodowych, którego jesteśmy aktywnymi członkami. Ręczymy za przebiegi sprzedawanych przez nas aut. Na stronie bezkrecenia.pl można zapoznać się z dokumentami jakie otrzymacie ze swoim autem.

Auto powinno być dostępne dla każdego

Oferujemy korzystne finansowanie przez wiodące banki, nasi doradcy finansowi zaproponują najlepsze warunki kredytu, a decyzje podejmowane będą w godzinę, nawet w weekendy i wieczorem. Przyjmiemy Twoje auto w rozliczeniu, jeśli jest w dobrym stanie, z udokumentowanym przebiegiem i historią serwisową.

Łatwo do nas dojechać

Hala Autlet znajduje się na terenie Fabryki Samochodów Osobowych przy ul. Jagiellońskiej 88B. W tej hali dawniej spawano nadwozia, stąd też jej nazwa - "Spawalnia". Można do nas dojechać samochodem -  wjazd na nasz parking prowadzi z ul.Budzińskiej-Tylickiej (mała uliczka poprzeczna do Jagiellońskiej po prawej stronie jadąc od Centrum). Można również dojechać tramwajami 18 lub 20 wysiadając na przystanku „Budzińskiej-Tylickiej”, który mieści się naprzeciwko wejścia do siedziby firmy. Zapewniamy wygodny, przestronny i dobrze oznakowany parking przy ul. Jagiellońskiej.

Informacje o spółce

NIP 113-291-13-02  REGON 364616087  KRS 0000620246  BDO 000146136  ul. Jagiellońska 88B, 03-215 Warszawa  kapitał zakładowy 550.000 zł  

Facebook - Autlet

 

Polecane oferty