167,00 

Model samochodu Mercedes Benz 300 SL Touring (1957) w wersji srebrnego kabrioletu od znanej marki Bburago. Szczegółowy model w skali 1:18 wykonany jest z metalu uzupełnionego elementami z tworzywa sztucznego. Samochód posiada otwierane drzwi oraz maskę przednią i tylną.

162,00 

Model samochodu Mercedes Benz 300 SL Touring (1957) w wersji czerwonego kabrioletu od znanej marki Bburago. Szczegółowy model w skali 1:18 wykonany jest z metalu uzupełnionego elementami z tworzywa sztucznego. Samochód posiada otwierane drzwi oraz maskę przednią i tylną.

209,00 

Metalowy model marki Maisto przedstawia samochód Mercedes-Benz 190SL Cabrio 1955. Został wykonany z dbałością o szczegóły w skali 1:18. Posiada bardzo drobny detal poszczególnych części i wysokiej jakości wykończenie w kolorze. Można również zobaczyć doskonały silnik i bagażnik. Drzwi, przednia i tylna maska otwierają się. Kierownica obraca koła.

72,00 

Limitowany zestaw trzech kultowych samochodów Mercedes-Benz. Mercedes Benz 300 SL w pięknym, niebieskim kolorze to legenda lat pięćdziesiątych. Teraz można mieć tę legendę w domu, jako wysokiej jakości metalowy model z drobnymi detalami, otwieranymi drzwiami i gumowymi oponami. Mercedes SLS-AMG w żółtym designie to szczegółowy model z otwieranymi drzwiami, który docenią nie tylko dzieci, ale [...]

Używamy cookies, jak wszyscy. Jeśli chcesz się na to zgodzić, zaakcpetuj.