Ferrari FXX

Ferrari FXX K

168,11 

Ferrari FXX

Ferrari FXX K EVO

231,00 

Model RC Ferrari FXX K EVO 1:14 open door jest produkowany pod licencją samego Ferrari. Model charakteryzuje się doskonałą jakością i dostępny jest w kolorze czerwonym, w skali 1:14. Model ma też szczegółowo dopracowane wnętrze.

281,00 

Model Ferrari FXX K w kolorze czarnym z serii Signature od znanej marki Bburago. Seria Signature zapewnia jeszcze więcej szczegółów. Szczegółowo dopracowany model w skali 1:18 jest wykonany z metalu, uzupełnionego elementami z tworzywa sztucznego. Samochód posiada otwierane drzwi oraz maskę przednią i tylną.

Promocja!
Original price was: 288,00 zł.Current price is: 285,00 zł.

Model włoskiego samochodu wyścigowego Ferrari FXX K EVO No.54 w kolorze czerwonym z serii Signature od znanej marki Bburago. Ekskluzywna seria Signature zapewnia jeszcze więcej szczegółów. Model w skali 1:18 jest wykonany z metalu, uzupełnionego elementami z tworzywa sztucznego. Samochód posiada otwierane drzwi oraz maskę przednią i tylną.

Ferrari FXX

Ferrari TOP FXX K

215,00 

Model włoskiego samochodu wyścigowego Ferrari FXX K z serii Race & Play w kolorze czarnym od znanej marki Bburago. Szczegółowo dopracowany model w skali 1:18 jest wykonany z metalu, uzupełnionego elementami z tworzywa sztucznego. Samochód posiada szczegółowo odwzorowane wnętrze i silnik, otwierane drzwi, przednią i tylną maskę ​​oraz obrotowe koła.

213,00 

Model włoskiego samochodu wyścigowego Ferrari FXX K EVO No.70 z serii Race & Play w biało-czarnym kolorze od znanej marki Bburago. Szczegółowo dopracowany model w skali 1:18 jest wykonany z metalu, uzupełnionego elementami z tworzywa sztucznego. Samochód ma szczegółowo wykonane wnętrze i silnik, otwierane drzwi, przednią i tylną maskę oraz obracające się koła.

Używamy cookies, jak wszyscy. Jeśli chcesz się na to zgodzić, zaakcpetuj.